Prywatny akademik w Krakowie

opublikowano: 17-12-2018, 22:00

Gent Holding buduje sieć prywatnych akademików Liv. Kolejny powstaje przy al. Jana Pawła II 74 w Krakowie.

Inwestycja zakłada realizację 277 nowoczesnych apartamentów z własną łazienką i aneksem kuchennym. Nieruchomość położonajest w dzielnicy Czyżyny — 280 m od Akademii Wychowania Fizycznego. Lokalizacja obiektu zapewnia dostęp do pobliskich uczelni wyższych, licznych punktów gastronomiczno-usługowych, terenów zielonych i obiektów widowiskowo-sportowych. W najbliższym otoczeniu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej. Nowoczesna infrastruktura budynku, wykończenie pod klucz i wykorzystanie w obsłudze nowoczesnych technologii mają zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom akademika. W częściach wspólnych zaplanowano udogodnienia w postaci bezpłatnego Wi-Fi, siłowni, pralni i stref co-workingowych. Pierwszych lokatorów powita jesienią 2020 r.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu