Przedsiębiorcy wierzą w sukces naszych piłkarzy

Tadeusz Markiewicz, GN, ML, ES, MT, ABT, APN
opublikowano: 05-06-2008, 13:25

Przed Euro 2008 nasi przedsiębiorcy są  wyjątkowymi optymistami. Oby byli też jasnowidzami.

Już jutro Stary Kontynent zaczyna się kręcić wokół futbolówki. Na boiskach Austrii i Szwajcarii 16 najlepszych jedenastek rozpocznie rywalizację o miano najlepszego teamu w Europie. Po raz pierwszy - z udziałem Orłów Beenhakkera. Nasi przedsiębiorcy i menedżerowie są spokojni o wyniki spotkań. Z sondy "PB" wynika, że wszyscy są przekonani, że nasza ekipa co najmniej wyjdzie z grupy, w której gra z Niemcami, Austrią i Chorwacją.  

- Usłyszałem ostatnio od znajomego, że Polacy to utopiści i marzyciele. Utopiści, bo myślą, że wyjdą z grupy. Marzyciele, bo wierzą, że wybudują autostrady. A ja myślę, że wyjdziemy z grupy i zagramy w ćwierćfinale - ocenia Konrad Jaskóła, prezes Polimeksu-Mostostalu, jednej z największych w Polsce grup budowlanych.

Menedżerowie są jednocześnie realistami. Większość z nich obstawia, że to właśnie na czwartym meczu w turnieju orły zakończą udział w imprezie.

- To maksimum możliwości naszych piłkarzy - twierdzi Józef Wojciechowski, prezes JW Construction, jednego z największych krajowych deweloperów.

Mistrzostwa to też okazja do wypromowania polskich piłkarzy. Nasi respondenci oceniają, że gwiazdą będzie albo skrzydłowy Ebi Smolarek albo bramkarz Artur Boruc.

 - Ebi Smolarek potrafi odnaleźć się w każdej podbramkowej sytuacji - chwali piłkarza Wiesław Wojas, szef obuwniczej grupy. 

Artur Boruc jest z kolei typem Mirosława Krutina, szefa KGHM. 

- Kluczem do sukcesu jest pozycja bramkarza. Mistrzostwa Europy są znakomitą okazją do potwierdzenia jego wartości - ocenia szef miedziowego giganta. 

Jedno jest pewne - nasi piłkarze mogą liczyć na osobiste wsparcie przedsiębiorców. W niedzielę na stadionie w Klagenfurcie gardeł nie będą żałować m.in. Jan Krzysztof Bielecki, szef Pekao, Maciej Duda, prezes PKM Duda, Przemysław Sztuczkowski, właściciel Złomreksu, oraz Marek Moczulski, na co dzień kierujący giełdowym Mieszkiem. 

Dużo więcej, w tym typy poszczególnych prezesów, znajdziesz w piątkowym „Pulsie Biznesu”

Do boju, Polsko!


Tadeusz Markiewicz, GN, ML, ES, MT, ABT, APN

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Markiewicz, GN, ML, ES, MT, ABT, APN

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Przedsiębiorcy wierzą w sukces naszych piłkarzy