Przedsiębiorcy z Algierii czekają na polską spożywkę

Misja do północnej Afryki to okazja na prezentację oferty i spotkania B2B z algierskimi przedsiębiorcami. Zgłoszenia tylko do jutra.

Polskie firmy z branży rolno- -spożywczej będą mogły znaleźć nowych kontrahentów w Algierii. Szansą ku temu jest misja gospodarcza organizowana przez Agencję Rynku Rolnego (ARR). Wyjazd będzie trwał od 9 do 12 kwietnia, a został zorganizowany przy okazji targów Djazagro w Algierze — największej branżowej imprezyw kraju. Ich ubiegłoroczna edycja przyciągnęła prawie 400 wystawców z 26 państw i ok. 12 tysięcy zwiedzających. Tak duże zainteresowanie nie dziwi, bo Algieria to główny importer żywności oraz maszyn i urządzeń przemysłu rolno- spożywczego na kontynencie afrykańskim i jeden z dziesięciu największych importerów żywności w świecie.

Uczestnicy misji będą mieli możliwość m.in. bezpłatnej prezentacji oferty firmy na przygotowanym polskim stoisku narodowym. Wezmą też udział w spotkaniach B2B z algierskimi firmami zainteresowanyminawiązaniem współpracy. W programie misji są też rozmowy z algierskimi branżowymi organizacjami producentów i importerów żywności. Przedsiębiorcy, którzy nie chcą lub nie mają możliwości bezpośredniego uczestnictwa w targach, mogą wysłać tylko próbki towarów i materiały informacyjno-promocyjne (najlepiej w języku francuskim, ewentualnie angielskim).

Zainteresowani powinni przesłać zgłoszenia faksem: +48 22 661-71-42 lub e-mailem: eksporter@arr.gov.pl. Więcej informacji o misji: www.arr. gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Przedsiębiorcy z Algierii czekają na polską spożywkę