Czytasz dzięki

Przegląd mediów

Internet Securities
opublikowano: 15-09-2005, 08:54

Rzeczpospolita--Socjologowie: Tusk może wygrać wybory prezydenckie nawet w I turze po wycofaniu się Cimoszewicza (A3)--S&P: Właściciele BRE Banku i Millennium mogą chcieć sprzedać swoje polskie aktywa, ponieważ nie są dla nich strategicznie ważne (B9)

Rzeczpospolita--Socjologowie: Tusk może wygrać wybory prezydenckie nawet w I turze po wycofaniu się Cimoszewicza (A3)--S&P: Właściciele BRE Banku i Millennium mogą chcieć sprzedać swoje polskie aktywa, ponieważ nie są dla nich strategicznie ważne (B9)

Gazeta Wyborcza--Symulacja na podst. PBS: Po rezygnacji Cimoszewicza Tusk może liczyć na 49% głosów w I turze (1)--URE ogłosi w piątek nowe, wyższe taryfy gazowe (23)

Parkiet--PTK Centertel wprowadzi nowe plany taryfowe, zmieniając markę na Orange (5)

Puls Biznesu--Prezes BOT Zbigniew Bicki złożył rezygnację z powodów osobistych (8)--Mimo rekordowo wysokich cen akcji, LPP nie przeprowadzi ich splitu (9)

Gazeta Prawna--PO i PiS raczej nie przewidują nowych zachęt dla IKE (6)--Expert Monitor: Rynek reklamy wzrósł w I-VIII o 0,6% do 6,94 mld zł; wg gazety w całym 2005 r. może być wart więcej niż 11,5 mld zł w 2004 r. (9)

ISB--CIR: Płaca minimalna wzrośnie od początku 2006 roku o 50 zł do 899,10 zł--Rząd wydał rozporządzenie, umożliwiające OFE inwestowanie w transakcje terminowe, kontrakty opcyjne i transakcje swap--Eurobarometr: Liczba Polaków dostrzegających korzyści z przystąpienia do UE wzrosła do 62% z 55% w końcu 2004 r.--Nieckarz z RPP: Zniesienie nastawienia w polityce pieniężnej byłoby przedwczesne, wciąż jest miejsce na obniżki stóp--MinFin sprzedało całą ofertę obligacji WS0922 za 1,0 mld zł, popyt 3,14 mld zł--PKN Orlen zainteresowany litewskimi Możejkami, ale przede wszystkim - detalem w Polsce--TVN spodziewa się słabszych wyników III kw., poprawy – w IV kw.--Kawalec z PO: Polska najwcześniej przyjmie euro prawdopodobnie w 2010 r.--KPWiG może dać zgodę UniCredito na ogłoszenie wezwania na BPH za kilka tygodni--Cimoszewicz wycofał się z kandydowania w wyborach prezydenckich--PiS chce stworzyć rząd z PO w II połowie października, zlikwidować RPP za 2 lata--Kęty chcą sfinalizować przynajmniej jedną akwizycję w 2005 r. ale nie jest to przesądzone--Continental oczekuje wzrostu rynku opon w Polsce tylko o ok. 2% w 2005 r.--IQS&Quant: Nastroje konsumentów nieco gorsze w lipcu, IOK spadł o 1,5 pkt--Polfa Kutno zrezygnowała z planów kupna pakietu 47,5% akcji Jelfy, pozostało 8 chętnych--GUS: Inflacja w sierpniu wyniosła 1,6% r/r wobec 1,3% w lipcu, nieco powyżej oczekiwań--BNP Paribas: Inflacja pozostaje pod wpływem cen ropy i do końca roku to właśnie czynniki podażowe będą decydować o CPI--NBP: Podaż pieniądza M3 w sierpniu wzrosła o 1,8% do 396,393 mld zł--Mimo wyroku angielskiego sądu, Elektrim deklaruje, że zrobi wszystko, aby spłacić obligatariuszy w grudniu 2005 roku--Redukcja w transzy detalicznej na zapisy akcji Barlinka wyniosła 87%--ABG Ster-Projekt ma umowę za 101,2 mln zł z Hewlett-Packard na świadczenie usług jako podwykonawcy HP przy ZSZiK dla ARiMR

 

To musisz wiedzieć dziś rano
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
×
To musisz wiedzieć dziś rano
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany codziennie
Kamil Zatoński
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane