Przegląd prasy - 7 marca

Internet Securities
opublikowano: 07-03-2005, 09:18

Przegląd prasy

Przegląd prasy

Puls Biznesu--Rozmowy Kamco-FSO nie przyniosły rezultatu (7)--Koreański producent opon Hankook oczekuje zachęt w gotówce, by zbudować fabrykę w Europie Środkowej (6)

Rzeczpospolita--Belka: Droga do sprzedaży Huty Częstochowa Mittal Steel jest daleka, zdecyduje nie tylko cena (B1 sobota)--PSE odkupią w poniedziałek 1,51% akcji Polkomtela od Exatelu; Exatel i Dialog podpisały list intencyjny w sprawie udziału w przetargu na UMTS (B2 sobota)--Ikea zdecyduje w II połowie marca o lokalizacji w Polsce inwestycji w nową fabrykę za ponad 20 mln euro (B3 sobota)--WZ Stoczni Gdynia zdecydowało o podniesieniu kapitału o max. 215 mln zł, chce znaleźć na nie inwestora w ciągu 4 miesięcy (B3 sobota)--Coraz więcej pracodawców zapowiada zatrudnianie nowych pracowników (B1 poniedziałek)--MGiP chce powołać w polskiej zbrojeniówce trzecią grupę kapitałową, która skupi firmy elektroniczne wg gazety (B1 poniedziałek)--Nieckarz z RPP: Utrzymanie mocnego kursu złotego mogłoby spowodować, że inflacja spadnie do 2,5% r/r pod koniec I poł. br. (B2 poniedziałek)

Gazeta Wyborcza--Większość klubów parlamentarnych chce ugody z Eureko w sprawie PZU, ale po zakończeniu prac komisji śledczej (30 sobota)--Samoobrona zbiera podpisy pod wnioskiem o odwołanie wicepremiera Hausnera (5 poniedziałek)--W tym roku pewne już 10 inwestycji w centra usług w Polsce, dające kilka tysięcy miejsc pracy (28)

Parkiet--32 spółki chcą wypłacić dywidendę, w sumie wartą ponad 6 mld zł (1)--WZ Polkomtela nt. debiutu giełdowego zaplanowano na ostatnie dni marca (3)--Nafta Polska: Prywatyzacją Grupy Lotos wciąż interesują się koncerny rosyjskie (5)--Orlen Deutschland chce poprawić wyniki dzięki sprzedaży produktów pozapaliwowych z Polski (5)--Gronicki: Eksport może zwolnić tempo w II poł. roku z powodu silnego złotego (8)

Newsweek--TNS OBOP: Partia Demokratyczna może liczyć na 12% poparcia (16)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane