Przeszkoleni w Dolinie Krzemowej

opublikowano: 12-02-2015, 00:00

Wystartował konkurs PayPal Influencers Contest 2015, skierowany do krajowych dostarczycieli rozwiązań i integratorów systemów (z wyłączeniem dostarczycieli płatności).

Po jego hiszpańskiej edycji wydarzenie zainaugurowano również w Polsce i w 20 innych państwach europejskich. Rywalizacja będzie się toczyć o pozyskanie jak największej liczby zintegrowanych sprzedawców, u których wystąpiła przynajmniej jedna transakcja z wykorzystaniem systemu PayPal. Dwaj przedstawiciele zwycięskiej firmy zostaną zaproszeni na czterodniowe szkolenie z udziałem ekspertów PayPal w San Jose w Kalifornii (czyli w głównej siedzibie firmy; w Dolinie Krzemowej).

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 sierpnia 2015 r. Udział w konkursie będzie się wiązał z rejestracją w Programie Partnerskim PayPal i utworzeniem co-brandingowanej podstrony na potrzeby zapisów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu