PSL przeciw fuzji BPH i PKO SA

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
11-03-2006, 13:38

Marek Sawicki z PSL oświadczył, że jego partia jest przeciw fuzji banków BPH i PKO SA. Sawicki powiedział w Sygnałach Dnia, że w tej sprawie ludowcy poprą rząd PiS.

Marek Sawicki z PSL oświadczył, że jego partia jest przeciw fuzji banków BPH i PKO SA. Sawicki powiedział w Sygnałach Dnia, że w tej sprawie ludowcy poprą rząd PiS.

Gość Jedynki twierdzi, że w 1997 roku udział zagranicznego kapitału w polskiej bankowości wynosił 17 procent, a teraz przekracza 80 procent. Według Sawickiego, takiej sytuacji nie ma w innych państwach.

Polityk PSL zarzucił rządowi i całemu Prawu i Sprawiedliwości, że zamiast konkretnych działań uprawia igrzyska polityczne. Poseł Sawicki odniósł się do proponowanej przez PiS komisji mającej zbadać, czy dziennikarze gazety "Rzeczpospolita" byli inwigilowani. Miało się to dziać, gdy obecny prezydent Lech Kaczyński był ministrem sprawiedliwości

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / PSL przeciw fuzji BPH i PKO SA