Pytanie Czytelnika

Monika Niewinowska
07-03-2005, 00:00

Poprawka nie jest możliwa

- Czy istnieje możliwość naniesienia poprawek już po złożeniu wniosku w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw (bez względu na działanie) w przypadku błędnego przydzielenia kosztów niekwalifikowanych do kosztów kwalifikowanych projektu?

Przedsiębiorca z Rzeszowa

Od redakcji

Niestety nie. Grupa Robocza ds. oceny wniosków będzie zobowiązana odrzucić w całości taki wniosek o dofinansowanie, w którym część wydatków zostanie uznana za niekwalifikowane do uzyskania wsparcia. W tym przypadku po naniesieniu poprawek wnioskodawca będzie mógł złożyć wniosek w kolejnej rundzie aplikacyjnej.

Warto zwrócić tu uwagę, że niektóre zakupy mogą stanowić koszt kwalifikowany tylko wówczas, gdy bezpośrednio służą ociągnięciu celu projektu. Na przykład w działaniu 2.3, zakup środków transportu może być wydatkiem kwalifikowanym wyłącznie w przypadku, gdy jest niezbędny do osiągnięcia celu przedsięwzięcia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / Pytanie Czytelnika