Rabat na księgową w Citi

USŁUGI FINANSOWE

Citi Bank Handlowy we współpracy z SuperKsiegowa.pl przygotował ofertę dla firm. W jej ramach klienci posiadający rachunek firmowy w Citi Handlowym oraz klienci SuperKsięgowej, którzy zdecydują się na otwarcie konta w tym banku, otrzymają rabat w wysokości 70 proc. na korzystanie z systemu SuperKsiegowa.pl. Promocja dostępna jest nie tylko dla klientów prowadzących samodzielną księgowość, ale także dla tych, którzy korzystają z usług biur rachunkowych.

— SuperKsiegowa.pl aktualizuje wyniki firmy po dodaniu każdego dokumentu. Dzięki temu przedsiębiorca może śledzić na bieżąco swoje finanse i podatki do zapłaty. Ponadto, dane z systemu pomogą lepiej planować i zarządzać płynnością finansową w firmie — mówi Patrycja Strzelecka, dyrektor zarządzająca SuperKsiegowej.

Klienci mogą skorzystać m.in. z powiadomień SMS lub e-maili o wpłatach do ZUS czy o zapłacie podatku, śledzenia stanu zapłaty za faktury i automatycznej wysyłki monitów do klientów, przypomnień o terminie zapłaty za faktury kosztowe czy też porad ekspertów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Rabat na księgową w Citi