Randka z inwestorem

  • Marta Bellon
opublikowano: 22-10-2015, 22:00

10.11 w Warszawie odbędzie się druga edycja wydarzenia pod hasłem „VC Speed Dating”

10.11 w Warszawie odbędzie się druga edycja wydarzenia pod hasłem „VC Speed Dating”, czyli spotkania przedsiębiorców i przedstawicieli branży venture capital. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Będzie podzielone na dwie części: poświęconą badaniom i rozwojowi oraz branży ICT.

Pierwsza adresowana jest do naukowców pracujących nad nowatorskimi rozwiązaniami, które mogą przyczynić się do dalszego postępu technologicznego. Będą mieli okazję spotkać się z reprezentantami funduszy, specjalizujących się w tego typu inwestycjach, między innymi Bridge Alfa.

W tej części organizatorzy zaplanowali też warsztaty dotyczące biznesowej strony przedsięwzięć B+R. W części ICT, podobnie jak w ubiegłym roku, wyselekcjonowanych zostanie 20 najlepszych start-upów, które będą miały 7 minut na zaprezentowanie projektów przed inwestorami — twarzą w twarz. Rekrutacja uczestników trwa do 28.10.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu