Rekomendacje

Sebastian Gawłowski, Reuters
07-08-2003, 00:00

Budimex, Echo. Analitycy Citigroup Smith Barney podwyższyli cenę docelową dla akcji Budimexu i Echa. W obu przypadkach było to związane z oczekiwaniem poprawy w sektorze budowlanym i na rynku mieszkaniowym. W przypadku Budimexu cenę docelową podwyższono do 33 zł z 28 zł poprzednio. Dla Echo Investment wzrosła ona do 70,5 zł z 60,8 zł.

PGF. Analitycy Citigroup Smith Barney podwyższyli wycenę akcji Polskiej Grupy Farmaceutycznej (PGF) do 44 zł z 38 zł oraz podwyższyli prognozy wskaźnika zysk na akcje na 2004 r. w związku z planowanym obniżeniem podatku dochodowego dla firm. W raporcie z 4 sierpnia analitycy podtrzymali też rekomendację dla PGF „lepiej niz rynek, wysokie ryzyko” (Outperform, High risk). Szacują też, że w 2005 roku EPS wyniesie 3,97 zł dzięki spodziewanemu wzrostowi rynku farmaceutycznego oraz dalszej obniżce kosztów finansowych.

BZ WBK. Analitycy Citigroup Smith Barney w raporcie z 4 sierpnia podwyższyli cenę docelową dla akcji Banku Zachodniego WBK do 74 zł z wcześniejszych 67 zł i utrzymali rekomendację „tak jak rynek, wysokie ryzyko” (In-line, High Risk). Przyczyną podwyższenia ceny docelowej są miedzy innymi program redukcji kosztów i spodziewane obniżenie podatku płaconego przez przedsiębiorstwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sebastian Gawłowski, Reuters

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje