Rekomendacje

PAP, ADM
opublikowano: 25-04-2006, 00:00

Teta: Akumuluj

Analitycy CDM Pekao w raporcie z 17 kwietnia pozostawili bez zmian rekomendację dla akcji Tety na poziomie „akumuluj”. Cena docelowa dla akcji Tety nie zmieniła się i wynosi 16,10 zł.

Na wczorajszej sesji notowania spółki spadły o 1,7 zł. Za akcję Tety na zamknięciu płacono 14,55 zł.

TP: Kupuj

Analitycy Raiffeisena w raporcie z 11 kwietnia podwyższyli rekomendację dla akcji Telekomunikacji Polskiej (TP) do „kupuj” z „neutralnie”. Cena docelowa jednej akcji TP została podwyższona do 25,20 zł z 25,00 zł. Wczoraj na zamknięciu sesji giełdowej za jedną akcję spó- łki płacono 23,60 zł. To o 1,3 proc. więcej niż w piątek.

Millennium: Redukuj

CDM Pekao w raporcie z 18 kwietnia podtrzymał rekomendację „redukuj” dla akcji Banku Millennium. Cenę docelową dla akcji banku analitycy CDM ustalili na 5,5 zł.

Zdaniem autorów raportu, notowania akcji Banku Millennium uwzględniają już atrakcyjną dywidendę, jaką zamierza wypłacić spółka. Specjaliści CDM Pekao oczekują korekty po dniu ustalenia prawa do dywidendy (5 lipca). Zysk netto Millennium w 2005 r. był rekordowo wysoki. Bank zarobił netto 567 mln zł. Specjaliści CDM Pekao prognozują, że w 2006 r. Bank Millennium zarobi 242,8 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, ADM

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje