Rekomendacje

ADM, PAP, Bloomberg
25-05-2007, 00:00

PKN Orlen: Kupuj

Analitycy KBC Securities w raporcie z 17 maja podtrzymali rekomendację „kupuj” dla PKN Orlen, ale obniżyli wycenę akcji tej spółki do 54,90 zł. Kurs PKN Orlen pozostaje praktycznie bez większych zmian od około trzech miesięcy. Według analityków z KBC, inwestorzy przeceniają ryzyko polityczne związane z firmą oraz negatywny wpływ sytuacji w Możejkach.

ING: Kupuj

Analitycy Citigroup podwyższyli rekomendację dla ING Banku Śląskiego do „kupuj” ze „sprzedaj”.

Jutrzenka: Akumuluj

Analitycy Erste Banku w raporcie z 23 maja podwyższyli cenę docelową akcji Jutrzenki do 204 zł i podtrzymali rekomendację „akumuluj”.

PGNiG: Kupuj

Analitycy KBC Securities w raporcie z 17 maja podnieśli rekomendację dla PGNiG do „kupuj” z „trzymaj”, a wycenę papierów spółki do 5,64 zł za sztukę.

Agora: trzymaj

Analitycy KBC Securities w raporcie z 17 maja podwyższyli wycenę dla akcji Agory o 8,7 proc., do 43,10 zł i nadal rekomendują „trzymaj” dla jej walorów. Podnieśli oni także prognozę zysku netto w 2007 r. o 8,3 proc., do 90 mln zł i o 6,6 proc., do 129,5 mln zł na 2008 r.

Duda: Trzymaj

Analitycy ING Wholesale Banking w raporcie z 18 maja podwyższyli cenę docelową akcji PKM Duda z 13,58 zł na 14,01 zł i podnieśli rekomendację ze „sprzedaj” do „trzymaj”.

Źródło: ADM, PAP, Bloomberg

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADM, PAP, Bloomberg

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje