Rekomendacje

PAP
27-08-2007, 00:00

PGF: kupuj

Analitycy Unicredit podwyższyli rekomendację dla PGF do „kupuj” z „trzymaj”, podnosząc cenę docelową dla akcji spółki o 1,6 proc., do 125 zł — poinformowała agencja Bloomberg.

Cena akcji PGF na warszawskiej giełdzie w piątek wynosiła 102 zł.

ABG SPIN: TRZYMAJ

Analitycy Amerbrokers w raporcie z 17 sierpnia obniżyli cenę docelową dla ABG SPIN do 7,07 zł z 7,55 zł, podtrzymując rekomendację „trzymaj”. W dniu wydania rekomendacji kurs ABG SPIN wynosił 6,73 zł, a w piątek na zamknięciu za akcję spółki trzeba było zapłacić 7 zł.

„Przewidujemy, że Grupa ABG SPIN osiągnie w tym roku 490 mln zł przychodów i z uwagi na trudną sytuację rynkową (wysoka konkurencja, niski poziom zamówień) wypracuje 5-procentową marżę netto” — piszą analitycy Amerbrokers w raporcie.

TIM: KUPUJ

Analitycy Banku BPH, w raporcie z 9 sierpnia wyznaczyli cenę docelową dla akcji spółki TIM na 53,5 zł i rekomendują „kupuj”. W piątek za walory spółki trzeba było zapłacić 48 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Rekomendacje