Rekomendacje

KZ
opublikowano: 29-11-2007, 00:00

Dębica: sprzedaj

Analitycy DM AmerBrokers, w raporcie z 19 listopada, obniżyli rekomendację dla Dębicy do „sprzedaj” z „trzymaj”. Cenę docelową wyznaczyli na 83,8 zł.

„Na skutek wzrostu cen surowców oraz negatywnych dla spółki tendencji kursów walutowych, obniżyliśmy naszą wycenę akcji Dębicy do 83,80 zł, czyli 13,6 proc. poniżej obecnego kursu spółki na GPW. W związku z tym zmieniamy naszą rekomendację na sprzedaj” — napisano w raporcie.

W dniu wydania raportu kurs akcji Dębicy wynosił 97 zł. W środę na zamknięciu akcje producenta opon kosztowały na GPW 95 zł. Pełna analiza Dębicy znajduje się na stronach www.amerbrokers.pl.

BANK BPH: kupuj

KBC Securities podniósł rekomendację dla Banku BPH do „kupuj”. Wcześniej rekomendowano „trzymanie” papierów banku — podała agencja Bloomberg. W środę na zamknięciu akcje BPH kosztowały 945,5 zł.

Gedeon Richter: kupuj

Analitycy KBC Securities w raporcie z 21 listopada podtrzymali rekomendację „kupuj” i podnieśli o 7,1 proc. do 44,4 tys. forintów cenę docelową dla akcji. Węgierska spółka notowana jest na giełdzie w Budapeszcie. Planuje debiut w Warszawie po połączeniu z Polpharmą.

„Choć cena akcji w Budapeszcie wzrosła o 5 proc. po informacji o fuzji z Polpharmą, podniesiona cena docelowa ciągle zakłada szansę wzrostu o 16,4 proc. — napisano w raporcie.

Akcjonariusze Gedeonu podejmą decyzję o fuzji na WZA 18 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy