Rekomendacje

AS
opublikowano: 13-03-2008, 00:00

Vistula & Wólczanka: akumuluj

Analitycy Erste Banku, w raporcie z 11 marca, wydali rekomendację „akumuluj” dla odzieżowej spółki. Ustalili też cenę docelową dla akcji na poziomie 11,4 zł. W środę na zamknięciu akcje kosztowały 10,1 zł.

KĘty: trzymaj

Citigroup podniósł rekomendację dla Kęt do „trzymaj” ze „sprzedaj”. Poinformowała o tym agencja Bloomberg. W środę na zamknięciu sesji za papiery spółki płacono 113,5 zł.

Cersanit: kupuj

Analitycy KBC Securities w raporcie z 4 marca obniżyli wycenę akcji Cersanitu o 20 proc., do 33,4 zł., podtrzymując jednocześnie rekomendację „kupuj”. Raport wydano przy kursie na poziomie 25,5 zł.

Analitycy KBC prognozują średnioroczny wzrost zysku na akcję (EPS) Cersanitu w latach 2007-10 na 42 proc.

Apator: neutralnie

Analitycy DM AmerBrokers, w raporcie z 3 marca, wydali rekomendację „neutralnie” i wycenili jedną akcję spółki na 17,6 zł. Raport wydano przy kursie na poziomie 16,85 zł.

— Apator od kilku lat systematycznie buduje grupę kapitałową. Po wejściu w segment pomiaru energii, ciepła i gazu do kompletu brakowało grupie wodomierzy. W lutym 2008 roku Apator przejął poznańską spółkę PoWoGaz. Rozszerzenie asortymentu istotnie wzmocni pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych oraz dalszy rozwój systemów pomiarowych — czytamy w raporcie.

Pełna analiza jest na stronach www.amerbrokers.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy