Rekomendacje

DI
opublikowano: 27-05-2010, 00:00

Cinema City: kupuj

Analitycy KBC Securities, w raporcie z 19 maja, podwyższyli rekomendację dla Cinema City do "kupuj" z "trzymaj". Cenę docelową oszacowano na poziomie 41 zł.

W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 35,25 zł, a w środę były one warte 35,59 zł.

AmRest: kupuj

Analitycy Beskidzkiego Domu Maklerskiego, w raporcie z 21 maja, podwyższyli rekomendację dla Amrestu do "kupuj" z "akumuluj". Cena docelowa została wyznaczona na 81,2 zł.

"Nasze nowe szacunki uwzględniają stopniową poprawę biznesu restauracyjnego na rynku amerykańskim (w przeliczeniu na USD) oraz zwiększoną dynamikę otwarć nowych restauracji w CEE, które finansowane będą m.in. dzięki pozyskanym środkom z emisji akcji dla Warburg Pincus" — napisano w raporcie.

"Spodziewając się poprawy marży na działalności w USA, Rosji i innych krajach operacyjnych jak również oczekując nieznacznego pogorszenia rentowności restauracji w Polsce i Czechach wyceniamy jedną akcję Amrestu na 81,2 zł i zmieniamy nasze zalecenie na kupuj" — dodano

W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 66 zł, a w środę były one warte 68,7 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu