Rekomendacje

DI
opublikowano: 28-05-2010, 00:00

Inter Cars: kupuj Analitycy Citigroup podnieśli rekomendację dla Inter Cars do "kupuj" z "trzymaj". Informację podała agencja Bloomberg.

KGHM: kupuj

Analitycy KBC Securities, w raporcie z 20 maja, podwyższyli cenę docelową KGHM o 4,5 proc. do 115 zł ze 110 zł. Podtrzymano rekomendację "kupuj". W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 90 zł.

PGNiG: kupuj

KBC Securities w raporcie z 18 maja podwyższył cenę docelową dla PGNiG do 4,32 zł z 4,15 zł, podtrzymując rekomendację "kupuj". W dniu wydania raportu za akcje spółki płacono 3,35 zł.

Rafako: akumuluj

Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 20 maja podwyższyli rekomendację dla Rafako do "akumuluj" z "trzymaj" wyznaczając cenę docelową jednej akcji spółki na 14 zł. Rekomendację wydano przy cenie 12,6 zł.

"Uważamy, że spółka nadal posiada duże, wręcz zbyt duże biorąc pod uwagę potrzeby, rezerwy, które mogą być w przyszłości uwolnione. Zwracamy uwagę m.in. na utrzymujące się bardzo wysokie saldo przychodów przyszłych okresów na bilansie i ostrożną politykę tworzenia rezerw" — napisano

w raporcie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy