Rekomendacje

DI
opublikowano: 04-01-2011, 00:00

Kredyt Inkaso: kupuj

Analitycy Noble Securities, w raporcie z 22 grudnia, podnieśli cenę docelową dla akcji Kredyt Inkaso do 16,25 zł z 15,54 zł, podtrzymując rekomendację "kupuj".

"W październiku Kredyt Inkaso z sukcesem przeprowadził emisję nowych akcji, uzyskując 37,5 mln zł. Środki, poprzez zwiększenie wartości nabywanych wierzytelności, przełożą się na wzrost przychodów w kolejnych okresach. Potencjalnym czynnikiem usztywniającym zachowanie się kursu akcji może okazać się dodatkowa emisja akcji w ramach zakładanego kapitału docelowego. Podtrzymujemy zalecenie inwestycyjne. Uwzględniając zmiany struktury organizacyjnej spółki oraz otoczenia rynkowego, wyceniamy jedną akcję na 16,25 zł" — napisano w raporcie.

Raport został przygotowany przy kursie spółki 13,5 zł.

Dom Development: kupuj

Analitycy Copernicus Securities, w raporcie z 22 grudnia, podwyższyli rekomendację dla akcji Dom Development do "kupuj" z "akumuluj". Cena docelowa została wyznaczona na 52,2 zł. W dniu wydania rekomendacji za akcje spółki płacono na warszawskim parkiecie 41,2 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane