Rekomendacje

DI
opublikowano: 22-02-2011, 00:00

Rekomendacje

Armatura Kraków: AKUMULUJ

Analitycy BM Banku BPH, w raporcie z 18 lutego, podnieśli rekomendację dla Armatury Kraków z "trzymaj" do "akumuluj", a cenę docelową z 2,83 zł do 3,11 zł. Rekomendację wydano przy cenie 2,83 zł za akcję.

Bogdanka: trzymaj

Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 17 lutego, obniżyli rekomendację dla Bogdanki do "trzymaj" z "kupuj", wyceniając akcję spółki na 134 zł. Raport został przygotowany przy kursie 119,5 zł.

Analitycy uważają, że zbliżająca się oferta publiczna Jastrzębskiej Spółki Węglowej, której akcje mogą być oferowane ze znaczącym dyskontem w stosunku do wskaźników Bogdanki, może czasowo zmniejszyć zainteresowanie papierami lubelskiej kopalni. Ich zdaniem, planowane na 18 marca wejście Bogdanki do indeksu WIG20 z 2-procentowym udziałem jest już w cenach.

DM BZ WBK prognozuje, że w tym roku zysk netto Bogdanki wyniesie 284,4 mln zł (wzrost o 27,7 proc., licząc rok do roku), a EBITDA 560 mln zł (wzrost o 37,4 proc.) Przychody mogą wzrosnąć do 1,5 mld zł.

Synthos: kupuj

Analitycy ING podnieśli rekomendację dla akcji Synthosu do "kupuj" z "trzymaj". Podwyższyli jednocześnie cenę docelową dla papierów chemicznej spółki do 5,13 zł z 3,77 zł. Informację podała agencja Bloomberg.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy