Rekomendacje i wyceny

KZ
opublikowano: 31-01-2008, 00:00

PKN Orlen: neutralnie

Analitycy UBS w raporcie z 30 stycznia podwyższyli rekomendację dla akcji płockiego koncernu paliwowego ze „sprzedaj” do „neutralnie”. Jednocześnie obniżyli cenę docelową akcji do 44 z 52 zł. W środę w południe za akcję Orlenu płacono na GPW 40,98 zł.

Grupa Lotos: kupuj

Analitycy UBS w raporcie z 30 stycznia obniżyli cenę docelową akcji Grupy Lotos z 55 do 45 zł i podtrzymali rekomendację „kupuj”. W środę po południu za papiery gdańskiego koncernu płacono 39,10 zł.

Echo Investment: kupuj

Analitycy DM Amerbrokers w raporcie z 22 stycznia rekomendują kupno walorów dewelopera. Wartość jednej akcji oszacowano na 9,78 zł. Rekomendację wydano przy kursie Echa na poziomie 6,25 zł.

„Naszym zdaniem, Echo Investment stanowi atrakcyjny cel inwestycyjny w ramach sektora deweloperów ze względu na ekspozycję głównie na segment nieruchomości komercyjnych. W porównaniu ze spółkami zajmującymi się projektami mieszkaniowymi Echo mniej odczuje spowolnienie spektakularnego wzrostu koniunktury na rynku mieszkaniowym. Utrzymujący się wysoki wzrost popytu na dobra luksusowe oraz istniejący wciąż niedobór powierzchni biurowej w największych miastach sugerują, że na rynku obiektów komercyjnych rok 2008 będzie pomyślnym okresem” — czytamy w raporcie DM Amerbrokers. Pełna analiza dostępna jest na: www.amerbrokers.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu