Rekomendacje i wyceny

PKN Orlen: 46,5 zł

Rekomendacje i wyceny

DI
opublikowano: 07-06-2010, 00:00

PKN Orlen: 46,5 zł

Analitycy Goldman Sachs podwyższyli cenę docelową akcji PKN Orlen do 46,5 zł z 41 zł. Informację podała agencja Bloomberg. W środę, pod koniec sesji, za papiery płockiego giganta paliwowego trzeba było zapłacić na GPW 38,4 zł.

MOL: kupuj

Analitycy UBS podnieśli rekomendację dla węgierskiego MOL-a do "kupuj" z "neutralnie". Podwyższono też jednocześnie cenę docelową do 22 tys. forintów z 21,5 tys. forintów.

Mieszko: kupuj

Analitycy Millennium Dom Maklerski w raporcie z 25 maja wystawili producentowi słodyczy rekomendację "kupuj". Cenę docelową oszacowano na 3,57 zł. W dniu wydania raportu akcje Mieszka kosztowały na warszawskiej giełdzie 2,8 zł, a w środę — 3,09 zł.

"Mieszko specjalizuje się w wytwarzaniu cukierków i pralin, co zostało odzwierciedlone w kampaniach marketingowych, gdzie spółka nazywa siebie "królestwem nadzienia". Pozycja Mieszka na rynku słodyczy jest stabilna i mocna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość spółki. Wyniki z I kwartału potwierdziły wieloletnią tendencję wzrostu przychodów oraz ograniczania kosztów stałych, co skutkuje wzrostem r/r marż EBIT i netto" — czytamy w raporcie Millennium DM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane