Religa: Prezydent nie ma żadnej choroby serca

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-07-2006, 16:19

Prezydent Lech Kaczyński nie ma żadnej choroby serca, nie ma żadnej choroby wieńcowej - zapewnił we wtorek minister zdrowia, profesor kardiochirurgii Zbigniew Religa na konferencji prasowej w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent Lech Kaczyński nie ma żadnej choroby serca, nie ma żadnej choroby wieńcowej - zapewnił we wtorek minister zdrowia, profesor kardiochirurgii Zbigniew Religa na konferencji prasowej w Pałacu Prezydenckim.

Jak napisał "Super Express", prezydent jest chory i to jest poważniejsza choroba niż zwykłe problemy z układem pokarmowym. "Super Express" dotarł do zaświadczenia lekarskiego, w którym czytamy, że Lech Kaczyński cierpi na chorobę wieńcową serca.

Religa poinformował, że L.Kaczyński przeszedł we wtorek badania serca. "Prezydent nie ma żadnej choroby serca, nie ma żadnej choroby wieńcowej i z tego powodu nie zagraża mu niebezpieczeństwo, bo ma zdrowe serce" - dodał.

Religa powiedział także, że jeśli chodzi o inne "narządy" to prezydent ma wyleczoną chorobę wrzodową.

"Stan zdrowia prezydenta uważam, że jest w pełni normalny, dobry i nie ma żadnych problemów" - zapewnił minister.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Religa: Prezydent nie ma żadnej choroby serca