Retrievery w hotelu Westin w Warszawie

AYA
opublikowano: 25-04-2006, 00:00

Do Warszawy sprowadziła się rodzina Stephana Sieberga, nowego dyrektora hotelu Westin (należącego do sieci Starwood): żona, siedmioletni syn i... dwa golden retrievery.

— Psy są pełnoprawnymi członkami rodziny i podróżują z nami od 5 lat — wyjaśnia Stephen Sieberg.

Dla nowego dyrektora zarządzanie takim obiektem jak stołeczny Westin nie jest nowym wyzwaniem. Na stanowisku dyrektora generalnego pracuje od 1999 r., kiedy to zaczął zarządzać hotelem Sheraton Sofia Hotel Balkan (grupa Starwood). Ma doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej, zwłaszcza w działach gastronomii oraz sprzedaży bankietów i konferencji. Organizował też otwarcie Sheraton Tirana Hotel & Towers, w styczniu 2003 r.

— Objęcie stanowiska dyrektora generalnego tego hotelu jest dla mnie powodem do dumy. Został on przecież uznany za najlepszy hotel tej marki w 2005 r. — przypomina dyrektor Sieberg.

Stephan Sieberg ukończył makroekonomię na Uniwersytecie w Siegen. Kształcił się też z zarządzania w hotelarstwie w Post Hotel Mittenwald.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu