Rolnicy do biznesu

  • Marta Bellon
opublikowano: 05-08-2015, 22:00

12.08. w Kalsku (woj. lubuskie) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne pod nazwą „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników”.

Tematem wydarzenia będą możliwości pozyskania funduszy na rozpoczęcie działalnościgospodarczej przez młodych rolników. Specjalista ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze opowie o możliwości pozyskania unijnego wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego — Lubuskie 2020 na rzecz m.in. budowy odnawialnych źródeł energii czy budowy instalacji do produkcji biokomponentów lub biopaliw drugiej i trzeciej generacji. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10-13 w Lubuskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Kalsku.

Oprócz wymienionych instytucji współorganizuje je: Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim i Lubuski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zielonej Górze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu