Ronson powiększa ofertę

KSA
opublikowano: 17-08-2010, 00:00

Deweloper wprowadza do sprzedaży 300 mieszkań w trzech nowych projektach.

Deweloper wprowadza do sprzedaży 300 mieszkań w trzech nowych projektach.

Okres spowolnienia gospodarczego wyraźnie widać teraz w ofertach deweloperów. Spółki wstrzymywały rozpoczynanie nowych projektów w obawie o brak popytu lub z powodu niedostępności finansowania, a teraz ich katalogi z mieszkaniami na sprzedaż zaczynają świecić pustkami. By mieć co sprzedawać, deweloperzy muszą reagować. Zareagował więc i Ronson. Spółka wprowadziła właśnie do sprzedaży trzy nowe inwestycje na łącznie 300 mieszkań: dwie w Warszawie i jedną we Wrocławiu.

— Wprowadzenie do sprzedaży projektów na Woli i Mokotowie zdecydowanie uatrakcyjni naszą ofertę mieszkaniową w stolicy. Z kolei rozpoczęcie projektu Impressio jest kontynuacją realizacji naszej strategii ekspansji geograficznej w największych miastach Polski. Doświadczenie nabyte na warszawskim i poznańskim rynku chcemy teraz wykorzystać we Wrocławiu — mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronsona.

W projekcie Sakura na Mokotowie powstanie w I etapie jeden budynek z 99 mieszkaniami. Docelowo mają być cztery na łącznie 405 lokali. Z kolei na Woli w inwestycji Verdis zaplanowano na razie dwa budynki ze 128 mieszkaniami. Docelowo ma ich być 346 w ośmiu budynkach. We Wrocławiu w pierwszym etapie Ronson wybuduje 70 mieszkań. Docelowo ma ich być 190.

Ronson nie chce ujawnić wartości uruchamianych projektów. Przekonuje jedynie, że ma zapewnione finansowanie bankowe.

Do końca roku Ronson planuje jeszcze wprowadzenie do oferty inwestycji Gemini II w Warszawie. Na projekt składają się dwa budynki ze 167 mieszkaniami łącznie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu