Rozpoczęło się pierwsze posiedzenie nowego rządu

Polska Agencja Prasowa SA
14-07-2006, 14:23

W Kancelarii Premiera rozpoczęło się w piątek po godz. 14 pierwsze posiedzenie rządu Jarosława Kaczyńskiego. Jak zapowiadał rzecznik rządu Jan Dziedziczak, podczas tego posiedzenia będą omawiane tematy bieżące i wstępne plany działania nowego gabinetu. Po posiedzenia Rady Ministrów zaplanowana jest konferencja prasowa szefa nowego rządu.

W Kancelarii Premiera rozpoczęło się w piątek po godz. 14 pierwsze posiedzenie rządu Jarosława Kaczyńskiego. Jak zapowiadał rzecznik rządu Jan Dziedziczak, podczas tego posiedzenia będą omawiane tematy bieżące i wstępne plany działania nowego gabinetu. Po posiedzenia Rady Ministrów zaplanowana jest konferencja prasowa szefa nowego rządu.

Wcześniej w Pałacu Prezydentckim odbyła się uroczystość zaprzysiężenia nowego gabinetu. Nie było niespodzianek: tak jak wcześniej zapowiadał J. Kaczyński, w jego gabinecie znalazł się nowy minister finansów: Stanisław Kluza zastąpił Pawła Wojciechowskiego; w skład rządu wszedł także Przemysław Gosiewski, jako przewodniczący komitetu stałego Rady Ministrów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Rozpoczęło się pierwsze posiedzenie nowego rządu