Rozwiń biznes za Bugiem

Polscy przedsiębiorcy mogą znaleźć kontrahentów podczas misji gospodarczej do obwodu kijowskiego na Ukrainie. Przedsięwzięcie pod nazwą „Poland — Kyiv Oblast’ Regional Business Day” odbędzie się 1 lipca w formule forum. Misja ma na celu promocję gospodarczą polskich przedsiębiorców i rozwój kontaktów handlowych między firmami. Warto nadmienić, że władze obwodu są zainteresowane współpracą z polskimi spółkami, pozyskaniem inwestorów z Polski i wymianą doświadczeń z partnerami instytucjonalnymi. Dlatego oprócz przedsiębiorców w misji wezmą udział także przedstawiciele polskich instytucji, w tym Jerzy Kwieciński, wiceminister rozwoju. Podczas wyjazdu planowane są m.in. rozmowy z przedsiębiorcami z regionu. Będzie też możliwość wizytacji wybranych zakładów i prezentacji firm. Udział w misji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania w Kijowie. Organizatorzy zapewniają polsko-ukraińskie tłumaczenie symultaniczne.

WAŻNA DATA: 24.06

Tego dnia kończą się zapisy do udziału w misji gospodarczej na Ukrainę.

WIĘCEJ INFORMACJI: Małgorzata Gawin, I Sekretarz WPHI w Kijowie tel.: +38 044 279 12 98 e-mail: kiev@trade.gov.pl https://ukraine.trade.gov.pl/pl/ aktualnosci

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Rozwiń biznes za Bugiem