Rusza weekendowa Szkoła Startupów

SACH
opublikowano: 04-01-2012, 00:00

Już w lutym możesz poznać tajniki e-biznesu i zrealizować swój pomysł na internetowy serwis.

Trwa rekrutacja do czwartej edycji Startup School. To miejsce, w którym można dowiedzieć się wszystkiego na temat biznesu w internecie.

W zajęciach mogą uczestniczyć także osoby, które nie mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy — jak podkreślają organizatorzy, wystarczy interesować się programowaniem, marketingiem czy zarządzaniem projektami i mieć nowatorski pomysł na serwis internetowy.

Zajęcia w ramach Szkoły Startupów będą trwały przez osiem kolejnych weekendów. Pierwsze już 3 lutego, ostatnie pod koniec marca. Wszystkie spotkania odbędą się na warszawskiej Pradze.

Weekendowa formuła ma umożliwić uczestnictwo w warsztatach także studentom, którzy chcą stworzyć własną firmę jeszcze przed ukończeniem studiów.

Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom nocleg, wyżywienie i zwrot kosztów podróży. Podczas zajęć eksperci i trenerzy przekażą młodym przedsiębiorcom wiedzę potrzebną do prowadzenia firmy, pomogą mu zdobyć dofinansowanie i otoczą opieką w początkowym okresie działania.

Pod koniec marca wszystkie projekty zostaną zaprezentowane podczas uroczystej gali z udziałem inwestorów. Najlepszy pomysł otrzyma nagrodę w postaci kampanii reklamowej o wartości 100 tys. zł. Startup School powstała w 2009 r. z inicjatywy przedsiębiorcy Rafała Agnieszczaka, współtwórcy m.in. serwisów finansowo.pl czy fotka.pl. W poprzednich edycjach szkoły wzięło udział ponad 50 osób, które potem stworzyły popularne internetowe serwisy (m.in. pastylka.pl, animili.pl, teatrio.pl). Uczestników poprzednich zajęć można znaleźć na stronie http:// www.startupschool.pl.

ZGŁOŚ SIĘ

Wypełnij zgłoszenie na stronie internetowej http://www.startupschool.pl/ rekrutacja/

22.01

Do tego dnia trwa nabór uczestników do nowej edycji Startup School.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu