Rzeszów zaprasza firmy transportowe

opublikowano: 12-08-2018, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza przedsiębiorców działających w transporcie, spedycji, logistyce, branży automotive i automatyki przemysłowej oraz technologiach IT do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej.

Odbędzie się ona 28 września w G2 Arena Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego Jasionka koło Rzeszowa, w ramach II edycji Targów i Kongresu TSLA EXPO 2018.

Przedsiębiorcy mogą rejestrować się na to wydarzenie za pomocą strony internetowej: https://b2bharmo.com/tsla2018/. Im wcześniej to zrobią, tym więcej zagranicznych partnerów będzie miało możliwość zapoznania się z ich ofertą. Zainteresowani muszą do 14 września wybrać spółki, z którymi chcą się spotkać. Spotkania rozpoczną się o godz. 11, a zakończą o 18. Udział w giełdzie jest bezpłatny, a jej oficjalnym językiem będzie angielski.

Szczegółowych informacji udziela biuro Enterprise Europe Network, tel.+17 860 57 52.

7.09 Do tego dnia można zgłaszać się do udziału w giełdzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu