Samoobrona zainteresowana wiceministrami w resortach siłowych

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 25-04-2006, 09:16

Wiceprzewodniczący Samooobrony Janusz Maksymiuk przyznał we wtorek w radiu Zet, że Samoobrona jest zainteresowana, by jej przedstawiciele byli wiceministrami w tzw. resortach siłowych.

Wiceprzewodniczący Samooobrony Janusz Maksymiuk przyznał we wtorek w radiu Zet, że Samoobrona jest zainteresowana, by jej przedstawiciele byli wiceministrami w tzw. resortach siłowych.

    Maksymiuk zaznaczył, że Samoobronę "najbardziej interesuje Ministerstwo Obrony Narodowej". "Jesteśmy za tym, by mieć swój udział w MSWiA, na poziomie sekretarza lub podsekretarza stanu" - podkreślił.

    Zapytany o to, czy chce, by Samoobrona miała swego przedstawiciela w Wojskowych Służbach Informacyjnych (WSI), Maksymiuk powiedział: "Nie stawiamy tego warunku, ale byłoby dobrze, gdyby nad WSI, w zakresie przewidzianym w ustawie i przepisach, udział był koalicyjny, a nie jednej opcji".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Samoobrona zainteresowana wiceministrami w resortach siłowych