Samsung ma też problem z pralkami

opublikowano: 29-09-2016, 09:38

Samsung Electronics rozmawia z amerykańskim regulatorem o zajęciu się kwestią bezpieczeństwa niektórych pralek południowokoreańskiej firmy, pisze Reuters.

Amerykańska Komisja Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (CPSC) ostrzegła, że są problemy z niektórym pralkami Samsunga ładowanymi od góry. Wcześniej w mediach pojawiły się doniesienia, że niektóre z nich mogą eksplodować. Chodzi o pralki wyprodukowane między marcem 2011 roku a kwietniem 2016 roku. Samsung informuje na swojej stronie internetowej, że „w rzadkich przypadkach” niektóre pralki mogą nienaturalnie mocno wibrować, co grozi zniszczeniem mienia lub obrażeniami. Może do tego dojść w przypadku prania dużych ilości rzeczy, pościeli lub rzeczy wodoopornych. Spółka zaleca w takich przypadkach pranie na niskich obrotach w programie dla rzeczy delikatnych. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane