Samsung sypie nowościami

Koreański producent musi się zbroić, bo konkurencja na rynku jest coraz bardziej zacięta. Zaprezentował więc pięć nowych urządzeń, w tym oczekiwane smartfony.

— Nigdy wcześniej aż w takim stopniu nie polegaliśmy na technologii. To dzięki niej pozostajemy w kontakcie, stawiając czoła wyjątkowym wyzwaniom pojawiającym się na całym świecie — mówi TM Roh, szef działu mobilnego Samsung Electronics.

Źródłem wyzwań w ostatnich miesiącach jest oczywiście pandemia koronawirusa, która jednocześnie zwiększyła zapotrzebowanie na technologie ułatwiające komunikację. Tegoroczne wydarzenie Galaxy Unpacked po raz pierwszy odbyło się tylko wirtualnie. Samsung pokazał nie jedno, nie dwa, lecz pięć nowych gadżetów. Najwięcej rozgłosu było wokół smartfonu Galaxy Note 20, który będzie dostępny również w wersji 5G i wyposażonej w nowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X Ultra 5G oraz drugiej generacji urządzenia z elastycznym wyświetlaczem — Galaxy Z Fold2.

Do tego doszły tablety S7 i S7+, inteligentny zegarek Galaxy Watch 3 i słuchawki Galaxy Buds Live. Jeśli chodzi o składanego Folda, to wyposażono go w dwa niemal bezramkowe wyświetlacze Infinity-O. Zewnętrzny wyświetlacz ma 6,2 cala, a główny 7,6 cala. To więc parametry lepsze niż w pierwszej wersji gadżetu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane