Schodami w górę

  • Dorota Czerwińska
opublikowano: 19-05-2014, 00:00

Kadry

JOANNA GLIŃSKA

Objęła stanowisko prezesa firmy doradczej Talent Q Polska, licencjonowanego partnera Talent Q International, międzynarodowego przedsiębiorstwa specjalizującego się w nowoczesnych narzędziach psychometrycznych on-line. Jest psychologiem ze specjalizacją w psychometrii i metodologii testów, a w Talent Q pracuje od pięciu lat. Specjalizuje się w szkoleniach certyfikacyjnych, projektach konsultingowych i rozwoju metodologii testów.

JOANNA BENSZ

Została dyrektorem zarządzającym w CH2M Hill Polska. Wcześniej w PM Group była członkiem zarządu i dyrektorem ds. rozwoju i marketingu w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 10 lat prowadziła też oddział Amerykańskiej Izby Handlowej (AmCham) we Wrocławiu, a od 2012 r. jest członkiem jej zarządu w Polsce. Od ponad 16 lat związana z sektorem usług projektowych, zarządzania projektami i doradztwa w lokalizacji inwestycji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Czerwińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu