Czytasz dzięki

Schodami w górę

MK
opublikowano: 21-05-2014, 00:00

KADRY

KRZYSZTOF RACHWALSKI

Został dyrektorem regionalnym Veeam Software na Europę Wschodną. Dotychczas odpowiadał za kraje bałtyckie i Europy Południowo-Wschodniej. Teraz pod swoimi skrzydłami ma także Słowację, Czechy i Węgry — łącznie 17 krajów. W spółce pracuje od 2011 r., czyli od początku jej działalności w Polsce. Wcześniej pełnił funkcje menedżerskie w IBM i VMware. Veeam Software jest dostawcą rozwiązań zapewniających dostępność centrów danych.

RIMA QURESHI

Objęła stanowisko starszego wiceprezesa i dyrektora ds. strategii Grupy Ericsson. Będzie też szefowała oddziałowi modemów. Ma prawie 30-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i informatycznej. W kwietniu 2011 r. dołączyła do zarządu MasterCard Worldwide. W kwietniu 2014 r. została członkiem rady nadzorczej Wolters Kluwer, światowego potentata w dziedzinie profesjonalnych usług informacyjnych. W Ericssonie pracuje od 21 lat.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane