Schodami w górę (BiT 12.11)

Awanse w braży IT

SŁAWOMIR HARAZIN

Zastąpił Marka Szarrasa na fotelu prezesa Action Europe (dawniej Devil), niemieckiej spółki Actiona, polskiego dystrybutora IT. W zarządzie Action Europe jest na równorzędnym stanowisku z Dianą Kamphausen, która sprawuje funkcję od kwietnia (według niemieckiego prawa spółka może mieć dwóch prezesów). Polski menedżer odpowiada za całość biznesu prowadzonego przez spółkę, natomiast Diana Kamphausen zajmuje się finansami.

KRZYSZTOF BAJ

Został dyrektorem ds. sprzedaży spółki 7milowy z Grupy BCC, specjalizującej się w realizacji projektów SAP dla małych i średnich przedsiębiorstw. W firmie pracuje od 2012 r. Dotychczas jako dyrektor handlowy odpowiadał za budowę i rozwój kanału sprzedaży SAP Business One. Ma ponad 12-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich i sprzedażowych związanych z systemami ERP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Konkel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Schodami w górę (BiT 12.11)