Schodami w górę Pokonują kolejny szczebel kariery

DCZ
24-04-2009, 00:00

Maciej Klepacki

Został dyrektorem ds. marketingu i relacji inwestorskich w ATM. Odpowiada za komunikację marketingową, public relations i koordynację przekazywania inwestorom informacji o strategii, zamierzeniach i działalności spółki. Przez ostatnie 2,5 roku pracował w Bankier. pl jako dyrektor ds. marketingu i PR, a później członek zarządu. W poprzednich latach pracował m.in. w Starcom MediaVest Group i Instytucie Zarządzania.

Jarosław Ziębiński

Dotychczasowy Chairman CEO Leo Burnett na region Europy Środkowo-Wschodniej obejmie stanowisko President Leo Burnett Asia-Pacific z siedzibą w Singapurze. Będzie odpowiadał za rynki Japonii, Australii, Indii, Tajlandii, Malezji, Filipin, Singapuru, Korei Płd., Wietnamu i Sri Lanki. Przejmie obowiązki po Michelle Kristula-Green, której powierzono stanowisko Global Head HR z siedzibą w centrali Leo Burnett w Chicago.

Waldemar Nowicki

Spółka ArchiDoc, zajmująca się zarządzaniem dokumentami i outsourcingiem procesów biznesowych, mianowała go na stanowisko wiceprezesa. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie wszystkich pionów spółki. W ArchiDoc pracuje od 2003 r. Przed awansem, jako dyrektor zarządzający ds. operacyjnych, nadzorował dwa centra operacyjne, pion informatyki, departament rozwoju nowych technologii oraz dział HR.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Schodami w górę Pokonują kolejny szczebel kariery