Schodami w górę, schodami w dół

MK
opublikowano: 04-01-2012, 00:00

Kadry

ADAM KOZŁOWSKI

Awansował na stanowisko dyrektora konsultingu w spółce 7milowy, świadczącej usługi SAP dla firm średniej wielkości. Ma 14-letnie doświadczenie konsultingowe. W 7milowym pracuje od 2006 r., dotychczas był tam kierownikiem projektu i zarządzał wdrożeniami SAP m.in. w firmach: Inter Metal, Masmal, Spółdzielnia Mleczarska Rotr, Energoinstal, Tuplex, Poli-Eco, Minimax, Atlantic. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

KRZYSZTOF KILIAN

Odszedł z końcem 2011 r. z Polkomtela. Spędził w spółce ponad trzy lata, był jej wiceprezesem odpowiedzialnym za marketing. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi, ale mówi się, że nowy szef marketingu nie będzie już w randze członka zarządu. Los Kiliana podzielił inny członek zarządu – Bogusława Matuszewska, odpowiedzialna za sprzedaż i IT. Według oficjalnego komunikatu koncernu, oboje sami złożyli rezygnacje. Jarosław Bauc, były prezes Polkomtela, ma pozostać w zarządzie i będzie odpowiadał m.in. za rozwój sieci, w tym usług LTE.

PIOTR MIROSŁAW

2 stycznia 2012 r. stanął na czele polskiego oddziału Tech Data. Nominacja ma związek z reorganizacją koncernu w Europie i likwidacją jego wschodniego regionu, składającego się z Polski i Czech (zadecydowała o tym przedłużająca się z powodu stanu zdrowia nieobecność Ireneusza Dąbrowskiego, regionalnego dyrektora zarządzającego). Do października Piotr Mirosław był dyrektoremzarządzającym w LG Electronics. Ostatnio został zastępcą dyrektora zarządzającego w polskim oddziale Panasonic Marketing Europe. W latach 1999-2009 pełnił funkcje kierownicze w firmie Philips.

BORYS STOKALSKI

Wrócił po sześciu latach na stanowisko prezesa Infovide-Matrix. Jest współzałożycielem i jednym z głównych udziałowców, a obecnie wiceprezesem spółki. Jan Maciejewicz, który kierował firmą od czerwca 2010 r., oddał stery z końcem zeszłego roku. Jak informuje, zamierza podjąć nowe zadania, ale nadal będzie aktywnie wspierał firmę w jej rozwoju „z poziomu rady nadzorczej i doradztwa”. Przed objęciem prezesury w Infovide-Matrix Maciejewicz był m.in. wiceprezesem PKN Orlen oraz współtworzył i zarządzał polskimi oddziałami firm Deloitte&Touche i A.T. Kerney.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu