Schodami w górę, schodami w dół

mk
opublikowano: 08-08-2012, 00:00

Kadry

WOJCIECH CZAJKOWSKI

Stanął na czele rady nadzorczej (RN) spółki B3System (dostawca rozwiązań IT dla biznesu i administracji publicznej), której dotąd był wiceprzewodniczącym. Władysław Sędzielski, poprzedni szef rady, zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Czajkowski od lat pracuje w firmach informatycznych, był m.in. prezesem Softdata, wiceprzewodniczącym RN Copi, która w 2011 r. połączyła się z B3System. Obecnie menedżer prowadzi własną działalność gospodarczą. Na wiceprzewodniczącą RN powołano Ewę Szlachetkę, wspólnika kancelarii Gessel, Koziorowski. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie handlowym, ma doświadczenie w obsłudze prawnej transakcji fuzji i przejęć (M&A) i w zakresie prawa rynków kapitałowych. Jest ekspertem w przejęciach spółek publicznych i ich obsłudze prawnej.

ILONA WEISS

Zrezygnowała z funkcji wiceprezesa zarządu ds. finansowych Sygnity. Do powołania następcy jej obowiązki powierzono Cezaremu Ostrowskiemu, zastępcy wiceprezesa ds. finansowych, dyrektorowi biura sprawozdawczości i kontrolingu. To kolejna zmiana w zarządzie Sygnity. Wcześniej Janusz R. Guy zastąpił Norberta Biedrzyckiego na stanowiska prezesa firmy.

JOANNA NIECKARZ

Dołączyła do zarządu Polkomtela, którego prezesem jest Zygmunt Solorz-Żak, a członkami Tobias Solorz i Wojciech Pytel. Kadencja potrwa pięć lat. Menedżerka przyszła do Plusa z UPC Polska (operator telewizji kablowej), gdzie przez 10 lat pełniła funkcję wiceprezesa ds. finansowych. Wcześniej pracowała w spółkach Multimedia i PwC w dziale badania sprawozdań finansowych w sektorze telekomunikacyjnym i bankowym. Jest dyplomowanym biegłym księgowym (dyplom ACCA).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: mk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy