Schodami w górę Szwed zarządza polskim niebem

MK
opublikowano: 05-11-2008, 00:00

Thomas Haagensen został nowym dyrektorem regionalnym taniej linii lotniczej easyJet na Szwajcarię, Austrię i Europę Środkowo-Wschodnią.

Nowy boss będzie zarządzał firmą m.in. z naszego kraju. Ma ściśle współpracować z Vereną Keimer, dyrektorem ds. marketingu na obszar Niemiec, krajów nadbałtyckich, Polski, Czech i Skandynawii.

Karierę zawodową Haagensen rozpoczął w spółce Tetra Pak, która specjalizuje się w produkcji opakowań na żywność. Pracując na stanowisku product managera w głównej siedzibie firmy w Lozannie, odpowiadał za zarządzanie programem "globalnej satysfakcji" i rozwojem nowego biznesu. Po przeniesieniu do Bejrutu, w latach 2004-2008 kierował działami marketingu i sprzedaży w Libanie i Syrii.

Menedżer urodził się w Szwajcarii w 1972 r. Ukończył szkołę biznesu HEC w Lozannie zdobywając dyplom z zarządzania i administracji. Biegle włada trzema językami: angielskim, francuskim i niemieckim. Jest żonaty i ma jedną córkę. Jego pasją są podróże.

EasyJet to europejska tania linia lotnicza, która obecnie wykorzystuje 166 samolotów na 385 połączeniach między 107 lotniskami w 27 krajach. Przez ostatnie 12 miesięcy easyJet przewiózł ponad 43 mln pasażerów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Schodami w górę Szwed zarządza polskim niebem