Seminaria i konferencje

Monika Niewinowska
opublikowano: 2003-10-07 00:00

9-11.10.2003 — Kalisz

- XIV konferencja Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce „Ośrodki innowacji i przedsiębiorczości w programach UE”. Opłata konferencyjna: 500 zł. Wybrane tematy: Polityka państwa w dziedzinie wspierania przedsiębiorczości; ustawa o pożytku publicznym i jej implikacje — Ośrodki Innowacji i Przedsiębiorczości; nowe możliwości i metody przygotowania projektów — Fundusze Strukturalne i Offset; Krajowa Sieć Innowacji; VI Program Ramowy.

10.10.2003 — Warszawa

- Polska-Rynki wschodnie-UE. Szanse dla przedsiębiorstw. Celem konferencji jest przekazanie wskazówek w zakresie handlu z Rosją, Białorusią i Ukrainą po akcesji, doboru strategii wprowadzania produktu na rynek wschodni, a także metod poszukiwania wiarygodnych informacji gospodarczych na temat kontrahentów.

Szkolenie podstawowe

9 i 10.10.2003 — Gdańsk

24.10.2003 — Białystok

Warsztat „Przygotowanie zamówienia na roboty budowlane”

29.10.2003 — Białystok

14.11.2003 — Gdańsk

- Dla przedsiębiorców obowiązanych stosować ustawę o zamówieniach publicznych przy wydatkowaniu środków (stosowanie prawa, szczególnie w świetle nowelizacji ustawy oraz praktycznych aspektów wydatkowania środków).

Możesz zainteresować się również: