Serwis trader.pl uruchomił usługi WAP

Kamil Kosiński
opublikowano: 17-07-2000, 00:00

Serwis trader.pl uruchomił usługi WAP

Internetowy serwis ogłoszeniowy trader.pl uruchomił nowe funkcje działające na podstawie protokołu WAP. Zarejestrowani użytkownicy, korzystający z telefonów komórkowych wyposażonych w technologię WAP, uzyskali możliwość wysyłania poczty elektronicznej oraz sprawdzania w bazie pojazdów skradzionych COiD czy samochód, który zamierzają kupić, nie jest skradziony. Wiadomości wysyłane za pośrednictwem serwisu można sygnować dowolnym, podanym przez nadawcę adresem skrzynki e-mailowej.

Serwis trader.pl uruchomił też usługę powiadamiania użytkowników o pojawieniu się interesujących ich ofert. Jeśli internauta nie znajdzie w emitowanych ogłoszeniach poszukiwanego przez siebie towaru, może zażądać przesłaniana na swój adres e-mailowy informacji o jego pojawieniu się w bazie danych. Na razie usługa ta działa aż do jej wyłączenia przez internautę. W przyszłości czas funkcjonowania tzw. powiadamiacza będzie się określało w momencie jego uruchomienia. KA

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane