Shanghai Tower w rękach CBRE

DI
opublikowano: 21-09-2012, 10:58

Firma CBRE została wybrana przez Shanghai Tower Construction & Development Co., Ltd. na dostawcę usług doradczych związanych z zarządzaniem Shanghai Tower.

Zobacz więcej

Wieża Shanghai Tower jeszcze w trakcie budowy stała się kultowym budynkiem.

Słynna wieża-ikona o wysokości 632 m powstaje w dzielnicy Lujiazui w Szanghaju w Chinach.  Po oddaniu do użytku w 2015 r.  ta wielofunkcyjna wieża o powierzchni 574 tys. mkw. będzie najsłynniejszą nieruchomością komercyjną w Chinach i na całym świecie.

CBRE będzie wstępnie konsultantem Shanghai Tower Construction & Development w zakresie rozwoju usług zarządzania nieruchomościami oraz strategii operacyjnych dla wieży Shaghai Tower.

Zaprojektowana przez Gensler, wieża Shanghai Tower będzie oferować wysokiej jakości powierzchnię biurową, luksusowy hotel, światowej jakości kompleks handlowy, punkt widokowy, oraz wiele innych atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.  Wieża będzie starać się o certyfikaty zrównoważonego budownictwa i aplikuje obecnie o LEED Gold oraz trzy gwiazdki w specjalnej kategorii zielonych budynków w Chinach. Shanghai Tower umocni pozycję szanghajskiej dzielnicy Lujiazui, która jest szybko rozwijającym się centrum finansowym w regionie Wschodniej Azji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Shanghai Tower w rękach CBRE