Skotan dostał więcej czasu

KZ
18-07-2014, 07:52

PARP wydłużyła Skotanowi do 30 czerwca 2015 r. termin tzw. kwalifikowalności wydatków dla projektu "Produkty i metoda wytwarzania nutraceutyków opartych na estrach etylowych kwasów tłuszczowych omega -3 i omega -6"

Na mocy aneksu podwyższono również całkowity koszt realizacji projektu do 29,98 mln zł. Zgodnie z aneksem Skotan jest zobowiązany zapewnić, że co najmniej jeden przedsiębiorca realizujący projekt zobowiązany jest, z zastrzeżeniem warunków określonych w Umowie, do wdrożenia wyników badań przemysłowych lub prac rozwojowych w formie i zakresie określonym we wniosku o dofinansowanie w terminie do 30 czerwca 2018 roku, nie później niż 3 lata od zakończenia realizacji projektu.

"Wydłużenie terminu realizacji Projektu jest związane z koniecznością dokonania odbioru, rozruchu oraz niezbędnych badań przemysłowych i prac rozwojowych na modelu instalacji do przeprowadzania procesu estryfikacji mieszanki olejów w skali pełnotechnicznej. Okres przedłużenia realizacji Projektu zostanie wykorzystany na badania efektywności procesu estryfikacji na modelu instalacji oraz na opracowanie dokumentacji niezbędnej do wdrożenia" - podano w komunikacie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Skotan dostał więcej czasu