Skriware zebrał kasę

DI
opublikowano: 14-01-2016, 22:00

Drukarka 3D w każdym domu? To cel firmy Skriware, która o pieniądze na rozwój produktu zwróciła się do internautów.

Projekt polsko-szwedzkiego start-upu Skriware osiągnął już zakładany cel kampanii na Kickstarterze. Kampania jeszcze trwa, ale internauci wpłacili zakładane 50 tys. USD. Zebrane fundusze pozwolą firmie wprowadzić na rynek drukarkę 3D do użytku domowego oraz dedykowaną platformę online. Firma zapowiada dostawypierwszych drukarek już w pierwszej połowie bieżącego roku. Sugerowana cena detaliczna to ok. 999 USD.

— Nasza kampania na Kickstarterze okazała się być dużym sukcesem. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, szczególnie że udało nam się osiągnąć zakładany cel dwa tygodnie przed jej końcem. Chcemy, aby technologia druku 3D była ogólnodostępna, stała się codziennością. Dzięki naszej drukarce i dedykowanemu marketowi z gotowymi projektami wydruk 3D ma wreszcie szansę zagościć w wielu domach — mówi Daniel Losinski, prezes Skriware.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu