Skrzywdzeni przez państwo rosną w siłę

PAP
opublikowano: 13-04-2013, 08:29

Ruch Niepokonanych rośnie w siłę. Jego członkowie, ludzie, których połączyła krzywda, jakiej doznali od władz, są zorganizowani, zahartowani i nie mają nic do stracenia – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

Ruch liczy już prawie 1000 członków. Bilans zaledwie roku działalności to m.in. obserwatorzy na salach sądowych, specjalne pokazy filmu „Układ zamknięty”, udział w debacie o kondycji firm u prezydenta Bronisława Komorowskiego. Tylko w tym miesiącu przewidują pięć spotkań w powiatach – od Sopotu po Koluszki. W planach jest otwarcie interwencyjnego call center, założenie własnej firmy i II Ogólnopolski Kongres.

Urzędnicy są bezkarni. Mogą zniszczyć bez konsekwencji, kogo chcą. Dlatego musimy działać – powiedział gazecie jeden z liderów ruchu Paweł Rey. To na kanwie jego historii powstał firm Ryszarda Bugajskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane