Słabnie kurs Ampli

Robert Kurowski
08-11-2004, 00:00

Kurs spółki znajduje się w trendzie wzrostowym, który nabrał przyspieszenia w w lipcu, po awansie Ampli do notowań ciągłych. Wpłynęło to na zmianę postrzegania spółki i przy wyraźnym wzroście obrotów przełożyło się na ponad 125-proc. wzrost wartości spółki.

Okresowe korekty nie doprowadziły dotychczas do naruszenia kolejnych stref wsparcia, a opory pokonywane były przy znacznym impecie. Widoczna na wykresie formacja wierzchołkowa po wzroście ponad poziom 3,5 zł wskazuje obecnie na stopniowe wygasanie potencjału strony popytowej. W związku z tym należy zwrócić uwagę, czy przy ewentualnym korekcyjnym spadku kurs utrzyma się ponad dolną granicą luki z 2 listopada (3,46 zł). Chociaż obecnie nie ma sygnałów zmiany tendencji, to wydaje się, że w niedługim czasie ponownie dojdzie do testu linii trendu, która pokrywa się z wymienionym wsparciem przy 3,46-3,5 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Słabnie kurs Ampli