Spółka z NewConnect znalazła nową drogę

opublikowano: 23-12-2022, 07:25
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Broad Gate, spółka w przeszłości zajmująca się obrotem paliwami, a później m.in. produkcją olejów spożywczych, zawarła listy intencyjne, których celem jest wejście w branżę beauty.

Pierwszy list dotyczy wniesienia do emitenta działalności przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją suplementów diety. Drugi podpisano z podmiotem prowadzącym SPA w Warszawie.

“Realizacja listu intencyjnego oznaczać będzie zmianę działalności Emitenta i wejście w rynek beauty. Finansowanie powyższych przejęć nastąpi w drodze emisji nowych akcji BDG, wydanych właścicielom obu podmiotów” - podano.

Broad Gate od 2021 r. po sprzedaży podmiotów działających na rynku rosyjskim i ukraińskim prowadził przegląd opcji strategicznych.

Obrót jej akcjami pozostaje zawieszony na NewConnect (spółka jest obecna na tym rynku od 2011 r.) w związku z nieprzekazaniem raportów okresowych. Jeśli spółka nie opublikuje sprawozdań za 2020 i 2021 r. do 30 grudnia 2022 r., to decyzją GPW zostanie wykluczona z alternatywnego systemu obrotu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane