SRK szuka ubezpieczyciela

Dominika Malik
29-12-2000, 00:00

SRK szuka ubezpieczyciela

Spółka Restrukturyzacji Kopalń w Bytomiu poszukuje firmy ubezpieczeniowej, która ubezpieczy mienie czterech kopalń, wchodzących w skład spółki: KWK Sosnowiec, KWK Jan Kanty w Jaworznie, KWK Saturn w Czeladzi oraz KWK Porąbka-Klimontów. Przetarg zaplanowany został na 12 stycznia 2001 r.

— Firma, która zostanie wyłoniona, będzie musiała ubezpieczyć majątek kopalń na powierzchni i pod ziemią, a także pracowników dołowych od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz dozór górniczy i kierownictwo kopalń od odpowiedzialności cywilnej — mówi Izydor Świerc z SRK w Bytomiu.

Umowa z firmą ubezpieczeniową ma być zawarta na jeden rok. Następne kopalnie, które wejdą do spółki w 2001 r., mają być automatycznie ubezpieczane przez firmę, z którą SRK podpisze umowę. Oferty można składać do 10 stycznia 2001 r. DM

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Malik

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / SRK szuka ubezpieczyciela