Stalexport dał impuls z NFOŚiGW

Dariusz Karolak
opublikowano: 30-03-2001, 00:00

Stalexport dał impuls z NFOŚiGW

Trzeba przyznać, że krawędź przy której wedle niektórych komentatorów znalazł się Stalexport nieźle go trzyma. Od 11 sesji z krótkimi przerwami rynek systematycznie się podnosi. Jeszcze lepiej wygląda wykres tygodniowy, na którym budująca się świeca potwierdza wzrostową formację objęcia hossy i w całości znajduje się ponad wsparciem tygodniowej VAMA10. Rynek dostał nowy impuls w postaci zgody NFOŚ na objęcie nowej emisji za długi.

Rządowy program ratowania hutnictwa na pewno oddalił groźbę bankructwa Stx (moim zdaniem mocno naciąganą). Zachowanie wskaźników średnioterminowych mocno wskazuje na to, że najgorsze STX ma już za sobą. Najsilniejszym oporem jest połowa czarnego korpusu tygodniowego w okolicach 8,8 zł. Ze wszystkich wskaźników najgorzej wygląda Stochastic. Stoi on w opozycji do wskaźników przemawiających za kontynuacją zwyżki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stalexport dał impuls z NFOŚiGW